Acai berry Thin

Kód: 111
Neohodnoceno
599 Kč
Momentálně nedostupné

Naše Acai Berry Natur kapsle obsahují unikátní specifické složení. Toto složení je unikátní právě proto, že do extraktu Acai je přidáno několik pečlivě vybraných extraktů bylin a ovoce, které pomáhají lépe spalovat.

Všechny suroviny jsou 100% přírodní a originální.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobek je určen pro všechny, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl a něco pro sebe udělat. Každý jsme, ale jiný, a proto budou i výsledky u každého různé. Záleží také na tom, jak myslíte své rozhodnutí vážně a kolik úsilí do vytrvání než se dostaví kýžený účinek investujete.

Je možné, že vše nepůjde tak jak jste chtěli, ale je potřeba nezoufat a vydržet alespoň 3 měsíce, výsledky se zaručeně dostaví.

Víte ,že zdravé hubnutí však rozhodně není úbytek váhy 10-15 kg za měsíc a tím nastartování "jojo" efektu a zdravotních problémů. Tak aby nedošlo k jojo efektu Vaše nová váha by se měla stabilizovat postupně .

Účinné a zdravé hubnutí je pravidelná ztráta kilogramů a to nejlépe 2-3 kg měsíčně a následné udržení tohoto "čistého váhového formování postavy a to vše bez zpětného " jojo" efektu.