Biogenerátor Naturgreen ®

Kód: 90
Neohodnoceno
1 000 Kč
Momentálně nedostupné

To nejlepší pro Vaše zdraví, duševní i fyzickou pohodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V alternativní medicíně už dávno není tajemstvím, že hlavní příčina všech nemocí je nedosta­tek vnitřní energie. Kdo si chce tedy zachovat zdraví, svěžest a dožít se vysokého věku, musí mít dostatek této vnitřní energie a musí vědět, jak s ní zacházet a jak si ji případně doplnit. Příjem této energie se znásobuje např. tvarovými záři­či.

Cítíte se unavení? potřebujete se pořádně vyspat? pak je zde

Biogenerátor Naturgreen je to tvarový zářič, podpůrný prostředek ke zdravému způsobu života, který generuje bioenergii staticky a vyzařuje ji v axilárním tvaru.

Léčebný účinek je ještě zesílen podložkou – obrázkem „magické“ mandaly a měl by být umístěním co nejblíže k Vašemu tělu a to nejlépe ve spánku, kdy dochází k největší regeneraci Vašeho těla. Svým bioenergetickým nábojem regeneruje poškozené či nemocné orgány, odstraňuje únavu, zvyšuje vitalitu a sexuální energii, odstraňuje a předchází bolestem hlavy, léčí ledvinové a žlučové kameny, cukrovku, záněty, problémy pohybového ústrojí, zvyšuje imunitu, noční chlad nohou ,,zejména u žen“, zabraňuje nádorovým onemocněním atd.

Každý senzibilní - citlivý jedinec, tuto energii vnímá nejčastěji v podobě příjemného proudění tepla do celého těla či lehké brnění končetin. To vše je známka toho,že energii přijímáte.

Někteří naši zákazníci, kteří již Biogenerátor zakoupili uvádějí před usnutím také teplo po celém těle zejména na chodidlech ,nebo také lehké uvolnění celého těla ranní vitalitu svěžest a odpočatost.

Sami nejlépe ucítíte, jakým způsobem Vám Biogenerátor pomáhá nejlépe.