Cordyceps sinensis

Kód: 84
Neohodnoceno
799 Kč
Momentálně nedostupné

100% přítodní výrobek je bez pojiv a éček či jiných substancí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Cordyceps se používá v Číně přes 1200 let. Má nezvyklou podobu své existence, díky které v sobě nese informaci o obrovské schopnosti přežití. Cordyceps je získáván z mycelia (podhoubí) přírodního cordycepsu. Hmota získaná po zkvašení (fermentací)se rozmělňuje na prášek a balí se do kapslí. Tento produkt neobsahuje hormony a jiné povzbuzující látky.

Náš výrobce dodává Cordyceps sinensis do celého světa a pouze naše firma má jeho výhradní zastoupení! Pokud kupujete u konkurence, vždy se podívejte, jaké balení kupujete a propočítejte si cenu! Uvidíte, že u nás platíte nejlepší cenu za super kvalitu.

Naturgreen "fermentovaný" Cordyceps sinensis je balen 120 ks naplněn po 500 mg v kapsli.