Coriolus versicolor (outkovka pestrá)

Kód: 207
Neohodnoceno
999 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naturgreen Coriolus versicolor je 100% čistý a originální výrobek bez pojiv a éček či jiných substancí
.
Díky svým magickým aktivním složkám jsou houby přirozeným ochráncem.Čínské jméno naší společnosti "益要圣" pochází z anglické "esence", což znamená, že se jedná o podstatu hub. Zaregistrovaná ochranná známka patentu "河南河阳" pochází z písemné práce "U učitele" Han Yu, která předpokládá, že houby přijímá člověk proto, aby byl vitalizující,energičtější a plný moudrosti.

Surovina pro náš výrobek pochází od našeho certifikovaného dodavatele hub, který je 3 největší pěstitel a zpracovatel hub v ČÍNĚ již po dobu 15 roků. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování jedlých hub a získal značné zkušenosti a vynikající úspěchy, zejména v oblasti pokročilé fermentační techniky a extrakce a separace polysacharidů z jedlých hub.

Jeho kultivační základy se nacházejí především v horských oblastech a na horských pastvinách v provinciích Qinghai, Tibetu, Sichuan, Yunnan, Gansu a Guizhou.

Přesně tam se pěstují ty nejkvalitnější houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek, určené k dalšímu zpracování.

Zařízení na zpracování polysacharidů našeho dodavatele jsou konstruovány přísně podle světových standardů GMP. Při výrobě polysacharidů či jiných účinných složek se systém HACCP používá společně se standardním nařízením o výrobě provedeným společností ESSE. Výroba probíhá podle certifikace systému ISO9001, ISO14000, OHSMS18000.

Na základě nových výzkumu, klíčových technologií a pilotních experimentů na nových způsobech fermentace a produktů účinných látek pro léčivé houby, je náš houbový standardizovaný extrakt (surovina) vyrobena speciální patentovanou technologií výroby a to ve spojení extrakce (při účinném extrahování bioaktivních složek) a fermentace (batch fermentation)