Curcumin Extra

Kód: 93
Neohodnoceno
699 Kč
Momentálně nedostupné

Kapsle kombinují kurkuminu, piperinu a tři další pečlivě vybrané bylinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Poměr výtažků jednotlivých bylin je přesně vyvážený. Je zde použita známá bylinkářská praxe, staré čínské receptáře a dlouholeté vědecké výzkumy, ale také nejnovější studie
Tento náš značkový přípravek Naturgreen Curcumin Extra 2016 je bohatým zdrojem antioxidantů, flavonoidů, ligninů, polysacharidů a dalších živin .

Takovýto přínos je pak v 1000 % větší a účinnější než by měla kterákoliv přísada –extrakt sám o sobě. V tomto našem případě, nejen pouze "piperin" dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu o tisíce %, ale i další přidané bylinky zvyšují v této „formuli „ účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost a to o další stovky či tisíce procent, ale co je důležité navíc zvyšují další % úspěšnosti u vašich problémů !

Mnohé nezávislé vědecké studie přitom potvrdily, že působení kurkuminu s dalšími bylinkami, které jsou obsažené v naší formuli jsou na určité typy vašich problémů ty nejlepší a efektivnější, než když je používáme samostatně. Projevuje se zde pak naplno tato jejich vzájemná a silná synergie. Pamatujte na to, že v tomto případě je „jedna plus jedna „je více než dva!

Různé a pečlivě připravené kombinace bylinek mají zpravidla více než jeden účinek, proto pokud jsou použity v určitých speciálních kombinacích, stávají se více silnými a poskytují tak větší léčebné účinky.

Takováto formule či směs Naturgreen Curcumin Extra 2016 s více bylinami může vytvářet doplňující účinky, poskytující nejen velkou synergii, ale i vyšší biologickou dostupnost, která je pak díky tomuto spojení vedena současně v několika na sobě nezávislých směrech. To vše pouze pro ty nejlepší účinky na vaše zdraví a bez vedlejších účinků , viz odkazy na světové studie níže.

Naturgreen Curcumin Extra 2016 jsme na základě nových světových studií nově posílily o další 3 byliny Acerola, Quercetin, Lykopen. Tyto jsou právě ty bylinky které „pracují“ ve vzájemné synergii a ve spojení už se zmiňovaným, extraktem s černého pepře (piperin) a dokáží navíc několikrát násobit svoje účinky a tím ještě více zlepšit celkovou biologickou dostupnost.

V tomto případě, nejen pouze PIPERIN v našem výrobku dokáže zvýšit vstřebatelnost o kurkuminu tisíce % , ale jsou to i další přidané bylinky. Ty také dokáží zvýšit účinek, biologickou dostupnost a vstřebatelnost o další stovky či tisíce procent !

A co více v tomto novém produktu Curcumin Extra 2016 jsme pro vás navíc jako dárek zvýšily čistou celkovou váhu účinných bylin s 350mg na 420mg v jedné kapsli.

 

V této kombinací je náš Naturgreen Curcumin Extra 2016 ve vegetariánské kapsli po 520 mg s nejvyšším poměrem a účinností Curcuminoidů (standardizováno) jediný na trhu v celé EU.

A to v nejvyšším a nejlepším možném složení jako je : “kvalita – čistota – účinek – cena“.